EKMH201VSN681MR30S
MFR.Part #
EKMH201VSN681MR30S
JLCPCB Part #
C1604892
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.61A@100kHz 2000hrs@105℃ 200V 244mΩ@120Hz 30mm 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS