EKMH500VNN392MR25S
MFR.Part #
EKMH500VNN392MR25S
JLCPCB Part #
C1604101
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.106A@100kHz 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 3900uF 50V 85Ω@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS