EGPD630ELL222MM35H
MFR.Part #
EGPD630ELL222MM35H
JLCPCB Part #
C1604011
Package
Plugin,D18xL35mm
Description
-40℃~+135℃ 18mm 2000hrs@135℃ 2200uF 22mΩ@100kHz 35mm 5.22A@100kHz 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS