EKMH800VNN222MQ35W
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH800VNN222MQ35W
JLCPCB Part #
C1602968
Package
Plugin,D25.4xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 113mΩ@120Hz 2.412A@100kHz 2000hrs@105℃ 2200uF 25.4mm 35mm 80V ±20% 插件,D25.4xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS