EKMM401VSN101MR20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMM401VSN101MR20S
JLCPCB Part #
C1602401
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 2.486Ω@120Hz 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V 858mA@50kHz ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS