EGXF161ELL181MM20S
MFR.Part #
EGXF161ELL181MM20S
JLCPCB Part #
C1600557
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 160V 180uF 18mm 20mm 3000hrs@125℃ 605.5mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS