EGXF401ELL240MU20S
MFR.Part #
EGXF401ELL240MU20S
JLCPCB Part #
C1600210
Package
Plugin,D14.5xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 14.5mm 20mm 24uF 261mA@120Hz 3000hrs@125℃ 400V 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS