EKXL401ELL121MU45S
MFR.Part #
EKXL401ELL121MU45S
JLCPCB Part #
C1600202
Package
Plugin,D14.5xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 120uF 14.5mm 400V 45mm 7.5mm 840mA@120Hz ±20% 插件,D14.5xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS