EKYB100ELL682MM20S
MFR.Part #
EKYB100ELL682MM20S
JLCPCB Part #
C1600187
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 18mm 2.55A@120Hz 20mm 21mΩ 6800uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS