EGXF350ELL242MM20S
MFR.Part #
EGXF350ELL242MM20S
JLCPCB Part #
C1600136
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 1.448A@120Hz 18mm 20mm 2400uF 28mΩ@100kHz 3000hrs@125℃ 35V 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS