EGXF201ELL750MJ35S
MFR.Part #
EGXF201ELL750MJ35S
JLCPCB Part #
C1600054
Package
Plugin,D10xL35mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 200V 3000hrs@125℃ 35mm 560mA@120Hz 5mm 75uF ±20% 插件,D10xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS