EKMQ251ELL470MK20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMQ251ELL470MK20S
JLCPCB Part #
C1599550
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 190mA@120Hz 2000hrs@105℃ 20mm 250V 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS