EKZN100ELL472ML20S
MFR.Part #
EKZN100ELL472ML20S
JLCPCB Part #
C1599393
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 16mm 2.8305A@120Hz 20mm 21mΩ 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS