ELBG350ELL252AL25S
MFR.Part #
ELBG350ELL252AL25S
JLCPCB Part #
C1599362
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 0%~+30% 1.95A@120Hz 16mm 2500uF 25mm 33mΩ 35V 5000hrs@105℃ 7.5mm 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS