EKMQ100ELL332MK20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMQ100ELL332MK20S
JLCPCB Part #
C1599253
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 12.5mm 1A@120Hz 2000hrs@105℃ 20mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS