EGXF101ELL241MK30S
MFR.Part #
EGXF101ELL241MK30S
JLCPCB Part #
C1599115
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 12.5mm 240uF 3000hrs@125℃ 30mm 5mm 62mΩ@100kHz 916mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS