EKMQ201ELL680MK25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMQ201ELL680MK25S
JLCPCB Part #
C1599001
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 450mA@100kHz 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS