EKXL451ELL560MU30S
MFR.Part #
EKXL451ELL560MU30S
JLCPCB Part #
C1598628
Package
Plugin,D14.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.35A@100kHz 12000hrs@105℃ 14.5mm 30mm 450V 56uF 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS