ELXV500ELL102MM25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXV500ELL102MM25S
JLCPCB Part #
C1598456
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.212A@120Hz 1000uF 18mm 25mm 30mΩ 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS