EGXF800ELL241MK20S
MFR.Part #
EGXF800ELL241MK20S
JLCPCB Part #
C1598131
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 20mm 240uF 3000hrs@125℃ 524mA@120Hz 5mm 80V 97mΩ@100kHz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS