EKY-100ELL562MK40S
MFR.Part #
EKY-100ELL562MK40S
JLCPCB Part #
C1598104
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12.5mm 17mΩ 2.8475A@120Hz 40mm 5600uF 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS