ESMQ101ELL221MK20S
MFR.Part #
ESMQ101ELL221MK20S
JLCPCB Part #
C1598060
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 220uF 5mm 825mA@100kHz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS