EGXF161ELL750MK20S
MFR.Part #
EGXF161ELL750MK20S
JLCPCB Part #
C1597937
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 160V 20mm 3000hrs@125℃ 427mA@120Hz 5mm 75uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS