EKMQ451ELL220MK25S
MFR.Part #
EKMQ451ELL220MK25S
JLCPCB Part #
C1597552
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100mA@120Hz 12.5mm 2000hrs@105℃ 22uF 25mm 450V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS