ESMG350ETD102MK20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMG350ETD102MK20S
JLCPCB Part #
C1597505
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7175A@100kHz 1000uF 12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS