ELXZ250ETD102MK20S
MFR.Part #
ELXZ250ETD102MK20S
JLCPCB Part #
C1597457
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 20mm 25V 38mΩ 5mm 7000hrs@105℃ 996mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS