ELXV160ETD471MJ16S
MFR.Part #
ELXV160ETD471MJ16S
JLCPCB Part #
C1597456
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 16mm 3000hrs@105℃ 470uF 536.25mA@120Hz 5mm 84mΩ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS