ELXV160ETD152MK25S
MFR.Part #
ELXV160ETD152MK25S
JLCPCB Part #
C1597309
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.105A@120Hz 12.5mm 1500uF 16V 25mm 34mΩ 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS