ESMG100ELL472MK25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMG100ELL472MK25S
JLCPCB Part #
C1597173
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.9224A@100kHz 10V 12.5mm 2000hrs@85℃ 25mm 4700uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS