ELXY630ELL181MJ30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXY630ELL181MJ30S
JLCPCB Part #
C1597155
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ 10mm 180uF 30mm 384mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 63V ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS