EGXL160ETD471MJ16S
MFR.Part #
EGXL160ETD471MJ16S
JLCPCB Part #
C1596888
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 120mΩ 16V 16mm 470uF 5000hrs@125℃ 525mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS