EKYA630ELL561MK25S
MFR.Part #
EKYA630ELL561MK25S
JLCPCB Part #
C1596849
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 25mm 31mΩ 560uF 5mm 63V 995mA@120Hz ±20% Plugin,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS