EKMG201ELL330MK20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMG201ELL330MK20S
JLCPCB Part #
C1596621
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 160mA@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 20mm 33uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS