EKMG160ETE332MK25S
MFR.Part #
EKMG160ETE332MK25S
JLCPCB Part #
C1596445
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.17A@120Hz 1000hrs@105℃ 12.5mm 16V 25mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS