EGXE251ELL100MJ20S
MFR.Part #
EGXE251ELL100MJ20S
JLCPCB Part #
C1596173
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 10uF 140.4mA@100kHz 2000hrs@125℃ 20mm 250V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS