EKZE250ETD681MJ20S
MFR.Part #
EKZE250ETD681MJ20S
JLCPCB Part #
C1596151
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.092A@120Hz 10mm 20mm 23mΩ 25V 4000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS