EKZN250ELL561MH20D
MFR.Part #
EKZN250ELL561MH20D
JLCPCB Part #
C1595058
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 20mm 25V 3.5mm 41mΩ 560uF 8mm 980mA@120Hz ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS