ECLJ1320471M063P2M
MFR.Part #
ECLJ1320471M063P2M
JLCPCB Part #
C156921
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 470uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS