ECLF1625470M401P00
MFR.Part #
ECLF1625470M401P00
JLCPCB Part #
C156545
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS