EKMG500ETC100ME11D
MFR.Part #
EKMG500ETC100ME11D
JLCPCB Part #
C1591797
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 11mm 2mm 50V 5mm 72mA@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS