ECRG1012100M201P00
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ECRG1012100M201P00
JLCPCB Part #
C156863
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 10uF 12mm 200V 5mm ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS