ELF2A331M132500I
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ELF2A331M132500I
JLCPCB Part #
C2848317
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 13mm 25mm 330uF 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS