ECRE1015100M401P00
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ECRE1015100M401P00
JLCPCB Part #
C156751
Package
Plugin,D10xL15mm
Description
10mm 10uF 15mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% 插件,D10xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS