EKMG250ETD101MF11D
MFR.Part #
EKMG250ETD101MF11D
JLCPCB Part #
C1588520
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 11mm 195mA@100kHz 2.5mm 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS