EKZE500ELL561MK25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZE500ELL561MK25S
JLCPCB Part #
C1584740
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.205A@120Hz 12.5mm 23mΩ 25mm 5000hrs@105℃ 50V 560uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS