EGXL160ELL471MJ16S
MFR.Part #
EGXL160ELL471MJ16S
JLCPCB Part #
C1583979
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+125℃ 1.05A@100kHz 10mm 16V 16mm 470uF 5000hrs@125℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS