EGXF351ELL240MK20S
MFR.Part #
EGXF351ELL240MK20S
JLCPCB Part #
C1583606
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 204mA@120Hz 20mm 24uF 3000hrs@125℃ 350V 5mm ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS