EKXL451ELL560ML25S
MFR.Part #
EKXL451ELL560ML25S
JLCPCB Part #
C1583498
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 25mm 450V 500mA@120Hz 56uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS