EKXL401ELL270MK20S
MFR.Part #
EKXL401ELL270MK20S
JLCPCB Part #
C1583445
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 27uF 300mA@120Hz 400V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS