ETXH451VSN271MR45S
MFR.Part #
ETXH451VSN271MR45S
JLCPCB Part #
C1582773
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7017A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 270uF 30mm 450V 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS